wtorek, 28 października 2014

Z Tychami odpaliło....

najskuteczniejsze "trio" meczu...
W ubiegły wtorek "małolaty" rozegrały kolejne spotkanie rundy eliminacyjnej do Mistrzostw Polski Kadetek KU-16 odnosząc swoje piąte w tych rozgrywkach zwycięstwo. W spotkaniu z MOSM Tychy nie pozostawiliśmy żadnych złudzeń "tyszankom" zwyciężając 90:48. Od pierwszych minut spotkania rozpoczęło się „ostre strzelanie” na kosz przeciwniczek czego efektem było wyraźne, bo aż dwudziestopunktowe, prowadzenie osiągnięte w 9 minucie pierwszej kwarty i 30-punktowe prowadzenie po kolejnych 10 minutach gry. W kolejnych kwartach, mimo że na boisku pojawiały się kolejno wszystkie nasze zawodniczki, nie zwolniliśmy tempa. Wreszcie zafunkcjonowały kontrataki wyprowadzane po dobrej obronie kończone celnymi rzutami oraz wpadało z dystansu powodując, że nasza przewaga systematycznie wzrastała. Ostatecznie wygraliśmy wysoko i tak właśnie miało być. Odnotować trzeba bardzo udany debiut Marty Weisman, która już w swoim pierwszym oficjalnym meczu zdobyła dziesięć oczek. Brawo Marta!!. Przed nami kolejne mecze - w następny wtorek (4.11.2014) gramy w Katowicach, a we własnej hali zagramy 18 listopada w meczu przeciwko drużynie GUKS Lipowa-MKS Żywiec.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - MOSM Tychy 90:42 (24:6,24:13,24:10, 18:13)

Punkty w meczu zdobyły: Kasia 20, Wika 18, Laura 14, Marta 10, Mery 8, Nikola 8, Karolina 4, Marzena 4, Asia 2, Iwa 2, Natalia 0.