czwartek, 23 października 2014

III kwarta i...po ptokach!

W meczu kadetek niespodzianki nie było. Po niezłej kwarcie pierwszej wygranej 16:14, dobrym początku kwarty drugiej przyszło 13 minut, które obróciły wszystko co do tej pory zrobiliśmy w meczu w niwecz. Końcówka kwarty II i cała kwarta trzecia to... trudno nawet nazwać CO TO BYŁO.  W kwarcie trzeciej osiągnęliśmy apogeum niemocy i przegraliśmy 9:22 kończąc praktycznie mecz. Zamiast komentarza cytat:

"....To najważniejsza rzecz w zawodzie trenera: zwracanie zawodnikom uwagi na popełniane przez nich błędy, ale w taki sposób, żeby przyznali, że zrobili coś nie tak. JEŚLI NIE ZACZNĄ SIĘ PRZYZNAWAĆ  DO BŁĘDÓW, to przegrałeś...."
Phil Jackson

Phil Jackson - trenerska legenda NBA. "Władca" jedenastu pierścieni mistrzowskich NBA, który "... przekonał Michaela Jordana, że musi zdobywać mniej punktów, rozwinął talenty przywódcze Scottiego Pippena, zapanował nad wybrykami Denisa Rodmana, wyeliminował słabości Shaquille'a O'Neala, natchnął Kobego Bryanta do przemiany w prawdziwego lidera...
P. Jackson & H. Delehanty "11 Pierścieni"

ŻKK Olimpia - JAS FBg Sosnowiec 49:68 (16:14, 10:19, 9:22, 14:13)