czwartek, 10 listopada 2016

...porażka Juniorek

W meczu na szczycie tabeli juniorek musieliśmy uznać wyższość drużyny JAS-Fbg Zagłębie Sosnowiec przegrywając 47:21. Po zdecydowanie najsłabszej w naszym wykonaniu pierwszej kwarcie, przegranej 15:3, kolejne były już dużo lepsze. Dużo lepiej prezentowaliśmy się zwłaszcza  w obronie zmuszając często drużynę z Sosnowca do oddawania rzutów w niedoczasie i zatrzymując ich działania ofensywne na poziomie 46 punktów w całym meczu. Żałować trzeba, że z równym zaangażowaniem nie przystąpiliśmy do meczu od pierwszych minut oraz tego, że po dobrych fragmentach obrony i zmuszeniu przeciwniczek do oddawania trudnych rzutów nie byliśmy w stanie zebrać piłki ze „swojej tablicy”. Zbyt często dawaliśmy szansę na ponowienie akcji. Problemem była też słaba skuteczność rzutowa oraz decyzyjność w grach 1:1. Ciągle mamy problem z otwarciem się na gry 1:1 oraz prawidłową decyzją - kończyć rozpoczętą akcję indywidualną czy odrzucić piłkę na obwód.

JAS-FBg Zagłębie Sosnowiec vs. OLIMPIA Wodzisław Śląski 47:21 (15:3, 11:7, 12:6, 9:5)

Punkty: Gorel W. 6, Lamczyk M. 5, Kopiec A. 5, Grzegorzek W. 2, Cichy M. 2 Stobiecka N. 1, oraz Pułról A., Pałasz N., Cichy L., Pawlik K., Soboszek K. 0