niedziela, 8 listopada 2015

...a nie mówiłem?

Na zakończenie tygodnia drużyna seniorek rozegrała wyjazdowy mecz z ISSiR Start Wisła. Choć miejsca zajmowane w tabeli przez obie drużyny sugerowały nasze łatwe zwycięstwo to jednak nie był dla nas spacerek. Pierwsze minuty to wyrównane spotkanie. W siódmej minucie pierwszej kwarty zdecydowanie przyspieszyliśmy, siedem punktów z rzędu Kingi poprawione  dwoma Czaji i Agaty oraz jednym Weroniki powoduje, że odskakujemy na 12 oczek (6:18) W drugiej kwarcie znowu do siódmej minuty praktycznie punkt za punkt, a od ósmej znowu 0:11 dla nas i kończymy połowę z plus 22. Gdy w 6 minucie trzeciej kwarty Wera "trójką" podciągnęła do +30 (21:51).... rozpoczął się "one man show" tylko, że nie w naszym wykonaniu. Porwane "trójką" Marceliny Strządały (do końca meczu jeszcze 4 takie) Wiślaczki pogoniły nas w ciągu 12 minut 32:16!!! i z 30 oczek przewagi zostało tylko 14 na koniec meczu. Ważne, że zaliczyliśmy kolejne zwycięstwo choć powinienem powiedzieć: ... a nie mówiłem w szatni przed meczem?

ISSiR Start Wisła vs. ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 53:67 (6:18, 9:19, 12:18, 26:12)

Punkty: Agata 19, Joanna 13, Wera 13, Kinga 12, Sonia 6, Justyna 2, Karolina 2, Ola i Wioletta - 0