czwartek, 6 marca 2014

...kadetki wygrały

Trudna II runda rozgrywek dla kadetek ma swoje miłe chwile. W miniony wtorek młoda część TEAM'u po dobrym spotkaniu pokonała we własnej hali drużynę UKS LA Basket Piekary Śląskie 61:36 (13:14, 15:6, 21:11, 12:5). Przeciwniczki tylko w pierwszej kwarcie minimalnie prowadziły ale już od drugiej kwarty to my dyktowaliśmy warunki gry. Poprawiliśmy grę w obronie, długimi fragmentami graliśmy dokładnie w ataku i mimo, że przeciwniczki próbowały nas....straszyć strefą???? (bardzo dziurawą)  to wystarczyło aby systematycznie powiększać swoją przewagę i ostatecznie zdecydowanie wygrać.  Bardzo dobry mecz rozegrała Kasia, aktywna jak zawsze była Laura. Dobre spotkanie rozegrała też Asia i Marzena. Olbrzymie rezerwy, ale ciągle niewykorzystane ma Wiktoria i Maria. Ciągle czekam, aż Te dwie ostatnie zagrają na takim poziomie na jaki Je naprawdę stać (wiem, że mogą). Wygrana cieszy zwłaszcza, że osiągnęliśmy ten wynik bez Nikoli i Karoliny - dwóch ważnych zawodniczek drużyny.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śl. - UKS LA Basket Piekary Śląskie 61:36 (13:14, 15:6, 21:11, 12:5)

Punkty zdobyły: Pawlik Kasia 18, Cichy Laura 17, Ceglarek Joanna 10, Grzegorzek Wiktoria 5, Lamczyk Marzena 4, Chojna Natalia 2, Różycka Martyna 2, Gorel Wiktoria 2, Cichy Maria 1, Wojtek Iwetta 0, Dzierżęga Paulina 0, Stobiecka Nikola 0.