poniedziałek, 14 grudnia 2015

...mocno w rewanżu

Mocno rozpoczęliśmy rundę rewanżową. W ostatnim w tym roku kalendarzowym meczu, przed własną publicznością, zdecydowanie wygraliśmy z MTS Ikar Niepołomice 103:48. I dobrze. Plan przed meczem był taki aby szybko „ogarnąć” sytuację na boisku, wypracować przewagę i spokojnie dojechać do końca dając okazję do gry wszystkim zawodniczkom. Wszystkie zawodniczki zameldowały się na boisku, zmiany dokonywałem już w pierwszej kwarcie, wygraliśmy pewnie i bez stresu więc zrealizowaliśmy nasze plany w stu procentach. Mecz od samego początku przebiegał pod nasze dyktando. W pierwszej kwarcie skrzętnie wykorzystywaliśmy bardzo aktywną pod koszem Sonię (12 punktów w tej części gry). W drugiej pomiędzy 4 a 9 minutą finiszowała Agata zdobywając 12 punktów pod rząd. Trzecią kwartę mocno pograliśmy w obronie tracąc tylko 8 oczek przy 23 rzuconych, a w ostatniej, mimo radosnej gry na przestrzał, końcówka należała do Kingi, która w ostatnie dwie minuty zdobyła 10 oczek przekraczając po drodze po raz pierwszy w tym sezonie granicę 100 zdobytych punktów drużyny.

ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski vs. MTS IKAR Niepołomice 108:43 (30:14, 24:11, 23:8, 26:15)
Punkty: Agata 33 (1x3), Kinga 23 (1x3), Sonia 18, Joanna 9, Wera 7 (1x3) Justyna 5 (1x3) Karolina W. 4, Paulina 2, Wiletta 2, Wika i Karo 0.