Michael Jordan

wtorek, 9 grudnia 2014

W Katowicach bez niespodzianki....

Dodaj napis
Rozegrany w sobotę mecz z AZS-em przegrywamy wyraźnie 71:49. Wynik meczu mówi sam za siebie i trzeba powiedzieć, że oddaje naszą aktualną dyspozycję. Ciągle się miotamy. Zatraciliśmy praktycznie wszystko to co wydawało się w miarę poukładane przed sezonem i funkcjonowało. W pierwszych... 6 MINUTACH!!!! pierwszej kwarty zdobywamy....0 PUNKTÓW tracąc 9. (w całej kwarcie zdobywamy 4 punkty!!!) W pierwszych 3 minutach 3 kwarty zdobywamy... 0 PUNKTÓW tracąc 9 i...  jest po meczu.
Dawno temu amerykański trener zapytany przez dziennikarzy  o przyczyny słabej postawy jego drużyny żartobliwie odpowiedział; "...nie wiem czemu przegrywamy. Przecież do poprawy mamy tylko dwa elementy gry....ATAK I OBRONĘ... " Zachowując proporcje muszę powiedzieć: mam wrażenie, że jesteśmy w tym samym miejscu.

AZS UŚ Katowice - ŻKK Olimpia Wodzisław Śląski 71:49 (10:4, 20:18, 19:15, 22:12)
Punkty: Sobota J. 15, Piechaczek A. 12, Kocon J. 7, Majka A. 6, Ciecior D. 4, Opiatowska M. 4, Cywka M. 1, Mikołajewska K. 0, Karwot J. 0, Wiertelak A. 0, Wiertelak Ż. 0